CareMate annab kaua oodatud iseseisvuse

Briti Tartes 

Innovatsioon on tänapäeva ühiskonnas tavapärane nähtus. Pidevalt toimuvad muutused ja uute tehnoloogiliste rakenduste välja töötamine. Luuakse uusi võimalusi, mis avaldavad positiivset mõju ühiskonnale.

Uus innovaatiline veebikeskkond CareMate – Õigus elada oma elu, annab abistava ja usaldusväärse kindlustunde neile, kellel silmis sära ja igatsus elada täisväärtuslikku elu. Hoolimata elu ootamatutest keerdkäikudest või vanusega kaasnevatest terviseprobleemidest ei pea inimene jääma üksinda oma murega. CareMate loob lahenduse abivajajale muret tekitavatele igapäevaprobleemidele.

Siia maailma sündides kujuneb meist aja jooksul välja isiksus, kelle südames peitub mitmeid igatsusi ja soov neid täide viia. Ometi on inimesi, kes vajavad lähedase kõrvalist tuge. See tähendab, et lähedane on sunnitud loobuma oma tööst või hobist. Igaüks igatseb saada elust sada protsenti osa ilma, et abivajav inimene ei osutuks lahendamatuks probleemiks oma lähedasele. 

Iseseisvus tagab vabaduse tunda end rõõmsana, kinkides võimaluse olla osa ühiskonnast. Tundes ennast võrdväärsena teistega, pole erivajaduse ja vanusega kaasnevad terviseprobleemid enam takistus. Pole lahendamatuid probleeme! Sageli osutub probleemiks piiratud mõteviis. CareMate tõttab appi nii, et takistusest saab hoopis positiivsust kiirgav külg. 

Rõõm on tõdeda, et veebikeskkond CareMate mõtleb neile, kes seda kõige enam vajavad. Üheskoos suudame alati rohkem kui üksinda. Kasutades professionaalidelt saadud kõrvalist tuge, aita Sinagi, et innovaatiline veebirakendus CareMate saaks kinkida Sinu lähedasele täisväärtuslikku elu ja võrdsed võimalused. Siiras rõõm ja hooliv süda kustutavad muret tekitavad probleemid. 

Üheskoos suudame rohkem.


Eelmine
Kui keskea “rõõmud” kimbutavad
Järgmine
Minu tee hooleandjaks