Üleskutse: osale pilootprojektis - leia abi eaka hoolduse toimingutes!

On Sul mõni lähedane, kes vajab abi igapäevastes toimetustes nagu voodipesu vahetus, toidu valmistamine, pesemine ja riietamine? Või tead kedagi teist, kel on sellist abi vajav lähedane?

Kas teadsid, et koduhooldust ja isikuhooldust on võimalik tellida ka ainult tunni kaupa?


Seda saab teha CareMate internetikeskkonna kaudu. Oma kiirelt ja mugavalt kättesaadavate teenustega on CareMate platvorm uudne - sobiva hooleandja valmiseks ja leidmiseks on kontrollitud ja koolitatud abilised juba ootel!

Eesti ajaloo ja traditsiooni tõttu oleme harjunud mõttega, et absoluutselt kõik siin elus tuleb ise, ilma toe ja abita, ära teha. Omaste hooldamisega kaasnev koormus on üks selliseid elu väljakutseid, mis ei pea kindlasti jääma ainult lähedaste õlule. Sellele pakume meie leevendust, arendades Riigi Tugiteenuste Keskuse kaasabil CareMate’i uut platvormi, mille pilootprojekti ka Sind osalema kutsume.

Kasutades meie teenuseid ja andes nende kohta tagasisidet, saad kaasa aidata Eesti kõige otstarbekama, turvalisema ja mugavama hooldusteenuste vajaduspõhiseks tellimiseks mõeldud internetikeskkonna loomisele.

Enim hooleandjaid, kes on valmis tulema Sinu lähedastele või Sulle endale appi, on meil hetkel Harjumaal, Tartus ja Pärnus.


Meil on hea meel tutvustada ka CareMate’i tiimi liiget ja kaasasutajat Indrek Kaingut - jagame teile loo, mille Viimsi Teataja temast äsja kirjutas:

https://viimsiteataja.ee/huvitavat/kulaelu/pereisa-pringi-kulast-keerutab-headust-ringi-palun-julgege-abi-kusida/


Eelmine
Ohutuse tagamine COVID-19 ajal
Järgmine
Parim viis hooldusabi lahendamiseks praeguses muutunud olukorras