Ohutuse tagamine COVID-19 ajal

Kallid kliendid ja hooleandjad!

Mõistame, et olete praeguse koroonaviiruse pandeemia pärast väga mures. Oleme selle teema kohta juba palju kõnesid ja e-kirju saanud ning saatnud. Postitame  ka järgmise teabe, et pakkuda teile ja teie lähedastele kindlust selle kohta, mida teeme oma platvormi kasutajate turvalisuse tagamiseks. 

Esiteks tahtsime teile öelda, et jälgime olukorda, nagu see igapäevaselt areneb ja rakendame uusimaid teaduslikke ja kliinilisi nõuandeid ning tegutseme nende põhjal.

Kogenud koduhooldusteenuse vahendajana oleme hädaolukorra lahendamise korra kehtestamisega hästi kursis. Peame seda tegema alati, et leida lahendused ebamõistlike ilmastikuolude, haiguste ja transpordiprobleemide korral. Sellega võivad kaasneda häired meie personali koosseisus ja ligipääsmatus halvasti mõjutatud piirkondadesse.

Algusest peale on meie planeerimise kõige olulisem osa meelde tuletada kõigile teenusepakkujatele, kui oluline on sagedane ja hea seebi ning sooja voolava veega käte pesemine. See on parim viis saastumise ja nakkuse leviku vältimiseks.

  • Kõige olulisem abistamise viis on tagada, et teile külla tulevad hooleandjad saaksid oma  käed seebi ja sooja veega pesta ning käte kuivamiseks puhaste rätikutega kuivatada.
  • Oleme võimaldanud ja palunud kõikidel oma teenusepakkujatel kanda ka maske, et vältida viiruse levikut hingamisteede kaudu.
  • Hooleandjatelt oodatakse, et nad jätkaksid hoolduse tagamiseks kummikinnaste ja vahetusriiete kasutamist. Kummikinnaste ja muude abivahendite (v.a. näomaskid) olemasolu abistatava kodus peab tagama hoolduse tellija.
  • Ühistranspordiga liiklevatel teenuseosutajatel oleme palunud olukorra taandumiseni teenuseid mitte osutada.
  • Veebruarist alates välisriigis reisinud või muul juhul nakatanuga võimalikku kokkupuudet omavatel teenuseosutajatel oleme keelanud teenuse osutamise kuni 4 nädalat hetkest, mil toimunu aset leidis.

Jälgime olukorda iga päev ja igal juhul hoiame teiega ühendust, et hoida teid kursis kõigi vajalike meetmetega. Meie peamine mure on hoolitseda selle eest, et teenuseid pakutaks ohutult.

Loodame, et mõistate. Kui ohutuse säilitamiseks on vaja muudatusi, teeme neid otsuseid teiega koos ja parimate nõuannete kohaselt.

Kui teil on küsimusi või probleeme:

helistage 588 03 616

 kirjutage info@caremate.ee 


Eelmine
Hooldusabi COVID-19 ajal
Järgmine
Üleskutse: osale pilootprojektis - leia abi eaka hoolduse toimingutes!