Mis õigusega me reklaamime, et CareMate teenus on turvaline?

Olete lugenud saripetturist Liis Haavlist, kes valib enda ohvriteks eakaid, pettes nendelt raha ja kinnisvara välja? Või hoopiski õuduslugusid hooldekodudest, kus seotakse eakad kinni ning kedagi ei huvita?


Olles kursis selliste õuduslugudega tekib kindlasti nii mõnelgi abivajajal küsimus- Kuidas ma tean, et CareMate hooldusteenus on turvaline?

Turvalisus tähendab erinevate inimeste jaoks erinevaid asju. Mõni tunneb ennast turvaliselt, kui on ümbritsetud sõprade või perega, mõne jaoks on turvatunne eelkõige materiaalne.

CareMate jaoks on turvalisus kindlustunne, et kvaliteetne hooldusabi tagatakse. Selleks on loodud CareMate platvormil hooldusabi pakkuda soovivatele inimestele mitme etapiline kontroll. Mida see tähendab? Lubage ma seletan..

Hooleandjad

Et saada platvormil aktiivseks hooleandjaks, tuleb läbida väga mitu etappi.

1.     Karistusregister peab olema puhas ja tervis hea

2.     Vestlus motiivide välja selgitamiseks

3.     Mahukas E-koolitus

4.     Praktiline koolitus

Kokkuvõtvalt on meile hooleandjaks kandideerinud 160 inimest. Neist on läbinud kõik etapid positiivselt 40. Teistpidi vaadates tähendab see, et igas 4s inimesene saab positiivselt kõik etapid lõpetatud. Protsentuaalselt moodustab see umbes 25% kõikidest kandideerijatest.

Loe rohkem värbamise kohta siit:  https://www.caremate.ee/carer/register

Teenus

Kuidas CareMate tagab turvalisuse teenuse tarbijale, eakale või puudega hooldatavale, ja hooleandjale?

1.     Pidev raporteerimine kõikide osapoolte vahel

2.     Igapäevane juhtkonna poolne jälgimine

3.     Vajadusel sekkumine ning esikohal on alati hooldatav eakas või puudega inimene

Loe teenuse kohta rohkem siit: 
https://www.caremate.ee/how

Raha ja arveldamine

Oleme näinud elust enesest olukorda, kus eakas või puudega hooldatav juhtub liialt lahkeks osutuma ning tahab igaühele abi eest kõik oma sendid ära anda. Kui seda teeb näiteks dementne inimene, siis võib sellest paksu pahandust tulla. Seetõttu oleme pühendanud koolitusel eraldi peatüki, mis selgitab, et kingitusi ja raha vastu võtta ei tohi ning mis selle tagajärjed võivad olla. Selletõttu oleme välistanud sularaha kasutamise ning hooleandjad on kohustatud raporteerima kohe, kui sarnane olukord on ette tulnud. 

CareMate on omalt poolt seadnud juriidiliselt korrektsed kasutajatingimused, mis ongi mõeldud turvalise ja suurepärase teenuse vahendamiseks. 

CareMate platvorm on meile, kui selle loojatele, südame asjaks. Meil on endal peres inimesi, kellele tahame abi saada ning seetõttu on turvalisus meile ka personaalses tähenduses väga oluline.

Selletõttu tahamegi tagada kõigile turvalisuse ning julgustame inimesi meile kirjutama alati, kui tekib küsimus või kahtlus millegi osas. Räägime muredest ning leiame lahenduse!
Delfi artikkel saripetturist, Liis Haavlist

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/eakate-hirm-sarikelm-liis-haavel-petab-juba-15-aastat-inimestelt-raha-ja-kinnisvara-valja?id=80343298

Õhtulehe artikkel Kose hooldekodust

https://www.ohtuleht.ee/911913/juhtkiri-oudused-hooldekodus-pole-kellegi-asi

 


Eelmine
Eakad on ühiskonnas ainult koormaks!
Järgmine
Meil on suitsiidiabi aga, kus on elujaatus? Abi ilma paranemise lootuseta elujaatajale.