KODUNE HOOLDUSABI LÄHEDASELE PROFESSIONAALIDELT

Tunned ehk Sinagi vahel muret, kas ema, isa või vanavanemate sõnadest, et kõik on hästi, ikka piisab? Tahaks rohkem neile olemas olla, aga töö või vahemaa ei võimalda? Või on Sul hoopis nii palju koormust tegelikult õlgadel, et pead neid hooldama igapäevaselt ja oled sellest väsinud, aga kohustus ja kohusetunne paneb tegutsema? Tunned, et vajad südamerahu ja aega endale?

Hooleandja tuleb appi, et olla sõber Sinu pereliikmele, kellele tarvis hoolitsust. Ehk on vaja lähedasele seltsi, et kellegagi rääkida, kuna tuttavad sõbrad juba hingekarja läinud? Või on hoopis tarvis igapäevast mähkmevahetust? Kõike seda pakuvad CareMate vahendusel empaatilised, turvalised ja korraliku väljaõppe saanud abilised.

Hoia oma lähedast rõõmsalt kodus ja telli hooldustoiminguteks külastusi vajaduse järgi. Nii saab hooldusabi vajaja elada kodus täisväärtuslikku elu ja Sina ei pea muretsema. Neid abikäsi on ja nad on ennast üles seadnud, et olemas ja abiks olla!

Taaskordse hooleandja koolituse on edukalt läbinud järgmine grupp üllaid hoolitsejaid. Aplaus neile!

Kui ei tea päris täpselt, kuidas neid nüüd tellida, siis see on imelihtne. Registreeri ennast CareMate kasutajaks, täida profiil ja komplekteeri visiidid. Seejärel pakub süsteem teile valiku ja kirjelduse erinevate abiliste kohta, mille vahelt saad tellida oma pereliikmele meelepäraseima.

Et tuge oleks kõigil peagi algaval suvel!Eelmine
Parim viis hooldusabi lahendamiseks praeguses muutunud olukorras
Järgmine
Kui turvaline on CareMate kodu- ja isikuhooldusplatvormi kasutada?