Eakad on ühiskonnas ainult koormaks!

CareMate viis läbi uuringu, mille ülesanne oli teada saada, mida eakad ise arvavad, kas või kui palju oleks abi igapäevaselt vaja. Kõik mis me kuulsime oli absoluutselt südant lõhestav!

Ma ei taha kulutada laste aega

 „Ma olen ainult koormaks

 „Lapsed ei taha minuga tegemist teha, üritan oma jõududega hakkama saada

Suurem enamus eakatest tunnistas, et tegelikkuses nad ei julge lähedastelt abi küsida, sest kardavad olla koormaks. Pigem plaanitakse tulevikus, kui olukord läheb nii hulluks, et enam ise tõesti hakkama ei saa, korter maha müüa ning maksta saadava tulu hooldekodule.

Kas me tõesti enam oma vanematest ei hooli? Kuhu on kadunud austus?

Vanemad on meile elu andnud ning hoolitsenud meie eest kogu oma aja, jõu ja rahaga. Kas nad tõesti ei vääri laste silmis austust? Me ei jõua ühiskonnana väga kaugele, kui selline muster jääb korduma. Lapsed sirguvad täiskasvanuks, saavad omi lapsi ning nende lapsed näevad, kuidas käitutakse oma vanematega. Sellise käitumismustriga kaevame endale tulevikuks augu ning lõpptulemusena on kõik õnnetud.

Kutsume üles kõiki inimesi abi pakkuma oma lähedastele!

Kui Sa seda blogipostitust loed, palun võta minut, et mõelda oma lähedastele. Kas sa oled neile abi pakkunud? Uurinud, kuidas Sina saaksid neid aidata või elu kergemaks teha? Kui sa tunned enda südames, et sa pole seda teinud, siis palun tee seda. Täna. Võimalikult kiiresti.

Kui sa oled seda teinud, siis tee endale üks pikk pai, sest Sa oled imetlusväärne ning väärid tunnustust!


Eelmine
Märkamatuks jäänud hooldusvajadus
Järgmine
Mis õigusega me reklaamime, et CareMate teenus on turvaline?